Металочерепиця Луцьк

Металочерепиця, профнастил

Металочерепиця Арад Класік Луцьк

Наявність:
Під замовлення
Ціна:
Договірна
  

Характеристики металочерепиці ARAD Classic 400 mm

Загальна висота профілювання

55 мм

Ширина повна/ефективна

1179/1080 мм

Стандартна довжина тайлу

350/ 400 мм

Максимальна довжина

5315/5265 мм

Мінімальна довжина

415/465 мм

Стандартна довжина листів

ARAD Classic-350: від 415 до 5315 м
ARAD Classic-400: від 465 до 5265 м

Захисний декоративний шар

Поліестер, крупнозернистий матовий поліестер, Purmat/Purlak

* Не рекомендується виготовляти листи металочерепиці більшої довжини, бо це може привести до порушення геометрії листів під час транспортування і підйому на покрівлю.

** Може бути виготовлена будь-яка довжина листа з точністю до 1 см.

Так як металочерепиця ARAD Classic має збільшену висоту штампа, вона має невеликий нахлест при поздовжньому стикуванні листів. Також це допомагає зробити менш помітними на покрівлі саморізи. Завдяки своїй формі при монтажі Арада відходи металочерепиці зведені до мінімуму.

Металочерепиця Арад Классік має спеціально спроектований поздовжній замок, який разом зі збільшеною висотою штампа сприяє отриманню ефекту безшовної покрівлі.

Металочерепиця ARAD Classic виготовляється з європейського металу товщиною 0,5 і 0,45 мм з цинковим захисним шаром 275 г/м2 і у всіх популярних декоративних покриттях для покрівлі: поліестер, матовий поліестер, Purmat і Purlak. Найбільш сучасним і високоякісним покриттям є Purmat і Purlak. Це суперстійкі полімерні покриття товщиною 50 мк, які виробляються спеціально для групи компаній «Прушиньскі» і мають унікальні властивості: це покриття одночасно тверде і еластичне і тому має високу стійкість до механічних пошкоджень. Також Purmat і Purlak характеризується надзвичайно високою відпорністю до хімічної корозії і агресивного середовища, завдяки чому ці покриття рекомендовані до застосування поблизу моря в береговій зоні. На вироби з покриття Purmat і Purlak підтримується гарантія 30 років.

Металочерепиця Арад Классік має симетричні замки і може укладатися як зліва направо, так і справа наліво, а також із зсувом на хвилю. Це дозволяє розташовувати замки «від входу» і зменшує ймовірність того, що поздовжній стик металочерепиці стане помітним на даху під час експлуатації.

Металочерепиця Арад Классік виробляється на заводі компанії «Прушиньскі» в Україні в листах за індивідуальними розмірами замовника. Металочерепиця ARAD Classic може поставлятися в захисній плівці, що дозволяє зменшити ризик її пошкодження при транспортуванні, розвантаженні, подачі на покрівлю і монтажі. Плівка повинна зніматися під час монтажу металочерепиці.

років!
  • Дата публікації: 13.03.2018

Оплата та доставка

Варіанти доставки
  • Нова Пошта
  • Самовивіз
  • ІнТайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
Варіанти оплати
  • Передоплата
  • Наложений платіж
  • Готівка
  • Безготівковий разрахунок