Металочерепиця Луцьк

Металочерепиця, профнастил

Фальцеві панелі Луцьк

Наявність:
В наявності
Ціна:
248,11 грн/кв. м
  

Характеристики покрівельних панелей RetroLine

Правильний монтаж через спеціальні отвори запобігає наслідкам температурного розширення металу. Завдяки цьому замок на фальцевій покрівлі зберігає чистоту ліній і первинний зовнішній вигляд. Замок покрівельних панелей Ретролайн фіксується без застосування так званих клямерів, а саме шляхом простого натискання рукою на замкову частину зверху і тому не вимагає спеціальних інструментів для фальцювання стику панелей. Завдяки цьому на простих скатних покрівлях зібрати покрівельні панелі Ретролайн зможе будь-який досвідчений будівельник- покрівельник.

Безліч кольорів і типів покриття дозволяють покупцеві,архітектору вирішити практично будь-яке поставлене перед ним завдання. Покрівельна сталь досить гнучка, а декоративне покриття досить міцне, щоб покривати дахи і навіть фасади будь-якої форми.

Розміри покрівельних панелей RetroLine

Ефективна ширина покрівельних панелей 510 мм
Висота фальца 25 мм
Марка сталі S 250 GD + Z 275
Максимальна довжина покрівельної панелі 6 м
Минимальная довжина покрівельної панелі 0,5 м
Товщина металу 0,5 або 0,7 мм
Покриття поліестер, матовый поліестер, Purmat ®, алюцинк
Аксесуари саморізи, ущільнювачі, снігозатримувачі, елементи вентиляції
Мінімальний кут нахилу фальцевої покрівлі ≥ 15o

Покрівельні панелі Ретролайн можуть використовуватися не тільки при будівництві нових будівель, але і при реконструкції будь-яких пам’яток архітектури. Старі класичні прямі лінії дахів під самозатискні покрівельні панелі дозволяють не тільки зберігати традиційний вигляд металевої покрівлі, але і відмінно пасують сучасній архітектурі.

Для зручності монтажників та захисту панелей фальцевої покрівлі при транспортуванні, розвантаженні та зберіганні на майданчику покрівельні панелі Ретролайн виробляються із захисним покриттям зі спеціальної самоклеючої плівки. Однак потрібно незабувати, що фальцеві панелі не повинні зберігатися в такій плівці під прямими сонячними променями, а відразу після монтажу плівку слід зняти з панелей. Через те, що клей на плівці має властивість полімеризуватися під дією сонячних променів, після чого зняти його з металу можна буде тільки за допомогою спеціальної суміші.

Під час замовленгня фальцевої покрівлі Ретролійн слід пам’ятати про те, що є обмеження по довжинах панелей, тому зовнішній вигляд покрівлі з довгими скатами припускає наявність деякої кількості поперечних швів.

 

  • Дата публікації: 13.03.2018

Оплата та доставка

Варіанти доставки
  • Нова Пошта
  • Самовивіз
  • ІнТайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
Варіанти оплати
  • Передоплата
  • Наложений платіж
  • Готівка
  • Безготівковий разрахунок